קרנות השקעה

תאגידים, מיזוגים ורכישות

נדל"ן

היי-טק

ליטיגציה

רגולציה

מיסים

משרדנו מתמחה בכל ההיבטים של מחלוקות הנוגעות לחיי התאגיד. אנו מאמינים שכמעט תמיד עדיף ליישב מחלוקות מחוץ לכותלי בית–המשפט, לכן עורכי הדין שלנו שואפים להבין את הגורמים שביסוד כל מחלוקת. כך הם מסוגלים להעריך אם קיימת דרך ליישוב המחלוקת באופן ידידותי, או האם הנסיבות מכתיבות אחרת. זה מכבר רכשנו לעצמנו מוניטין כמי שמגיעים לפתרונות מהירים, יעילים, מעשיים ומאריכי–ימים באמצעות משא ומתן, גישור או בוררות. אם הנסיבות מחייבות להתדיין בבית משפט, עורכי הדין ממשרדנו ייצגו את ענין הלקוח בנחישות ובהתמדה עד למתן פסק דין.

ליטיגציה מסחרית

מחלקת הליטיגציה שלנו מטפלת במחלוקות מסחריות מורכבות בכל תחומי המשפט העסקי, המסחרי, האזרחי והמנהלי, בכל בתי–המשפט ובתי–הדין. אנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל המחלוקת, החל באסטרטגיות טרום–ליטיגציה ועד לייעוץ משפטי מקצועי קרוב ולעומק לגבי
נוכחות במשפט וטקטיקות, תוך התחשבות במטרות ובצרכים העסקיים של לקוחותינו.

תביעות ייצוגיות

למשרדנו ידע וניסיון מיוחדים בתביעות ייצוגיות במספר רב של תחומים מגוונים, כולל פרסום כוזב, התנהלות עסקית לא הוגנת, אחריות למוצרים פגומים, שירותים פיננסיים, ענייני כוח–אדם ותעסוקה, הגבלים עסקיים והגנת הסביבה. צברנו מוניטין כמי שזוכה באופן קבוע למחיקתן המוקדמת של תביעות ייצוגיות בשלב הדיון בבקשה לאישורן כתביעה ייצוגית.

בוררות

אנו מציעים מגוון רחב של שירותי יישוב מחלוקות, כולל בוררות, גישור ובמות חלופיות אחרות לפתרון מחלוקות (מחוץ לכותלי בתי–המשפט). לעורכי–הדין המקצועיים שלנו יש ניסיון נרחב בייצוג לקוחות במוסדות בוררות ובהליכי משפט ובתי משפט לערעורים. לעתים קרובות ראש מחלקת הליטיגציה שלנו, אהוד שניידר, משמש כבורר בתיקים מורכבים והוא בעל מוניטין כמי שמצליח ליישב מחלוקות לשביעות רצונם של שני הצדדים.