משרד הבוטיק שלנו הוקם בשנת 2008 על ידי עורכי דין ותיקים. המייחד את המשרד שלנו הוא הנחישות להביא לסגירת כל עסקה שמשרתת את האינטרס של הלקוח שלנו. כך, אנו נפעל למצוא פתרונות יצירתיים לכל מכשול, משפטי ועסקי, שיעמוד בפני סגירת עסקה טובה. עורכי הדין שלנו מאומנים במציאת פתרונות יצירתיים, יעילים, פשוטים ויציבים עבור לקוחותינו.

אנו מתגאים בקשרים הייחודיים השוררים בין עורכי הדין שלנו לבין לקוחותינו. עורכי הדין שלנו זמינים ונגישים. בשונה ממשרד עורכי דין אופייני, אנו מקדישים את הזמן הנחוץ כדי להכיר את עסקי לקוחותינו ולהבין את הצרכים והאינטרסים השוטפים שלהם. קשרינו עם לקוחותינו מושתתים על אמון, כבוד,דיסקרטיות וסודיות מקצועית מוחלטת, המאפשרים לנו להבין את מורכבות המצב, לנתח את האינטרסים של כל הצדדים וכתוצאה מכך להגיע לפתרון הטוב ביותר עבור לקוחותינו, תוך נקיטת גישה יצירתית ויישום הניסיון המצטבר הן של עורך הדין, המטפל בנושא והן של כל שותפי המשרד.

למשרדנו יצא מוניטין כמוצא פתרונות פשוטים ויצירתיים למצבים משפטיים ועסקיים מורכבים, שאף חסכו ללקוחותינו זמן וכסף.

אנו מתמחים בהקמה וייצוג קרנות השקעה פרטיות וקרנות הון סיכון, מיזוגים ורכישות, רכישות ממונפות (LBO), רכישת שליטה על ידי הנהלת חברות(MBO), היי–טק, דיני הגבלים עסקיים, דיני עבודה ודיני חברות, בנוסף על רגולציה, תביעות עסקיות ועסקאות נדל"ן מורכבות.

קריירות

מתמחים משפטיים

אנו מקדישים את מלוא תשומת-הלב לסטודנטים למשפטים ולמתמחים המשפטיים שלנו. אנו רואים בסטודנטים ובמתמחים המשפטיים מקור עיקרי להעשרת שורותינו בעורכי-דין מוכשרים חדשים. משרדנו סולל את הדרך לסטודנטים ולמתמחים למסלול התקדמות יוקרתי ומאפשר התפתחות מקצועית והזדמנויות הכשרה, עבודה משפטית מתוחכמת והזדמנות לעבוד לצד עורכי-דין מוכשרים ומנוסים. אנו מזמינים אתכם, סטודנטים למשפטים הבודקים את אופציות ההתמחות הפתוחות בפניהם, לחקור את מה שיש באמתחתנו להציע לכם.

סטודנטים למשפטים המבקשים להגיש מועמדות להצטרף למשרדנו כמתמחים משפטיים מוזמנים לשלוח קורות החיים אל:

office@zes.co.il

עורכי-דין

אנו תמיד מחפשים לתגבר את המשרד שלנו בעורכי-דין מוכשרים ומנוסים. אם אתם מחפשים הזדמנות לטפל, כחברי צוות, בנושאים משפטיים מורכבים עבור לקוחות מובילים, מקומכם עשוי להיות אצלנו.

אנחנו מספקים הכשרה מקיפה ותמיכה בכל היבטי מסלול ההתקדמות של עורכי-הדין שלנו על מנת שיממשו את שאיפותיהם לגבי הקריירה שלהם.

בתמורה, אנו מצפים מעורכי-הדין שלנו לספק שירות וייעוץ משפטי מעולים ללקוחות, להיות בעלי אינטלקט חריף, לשתף פעולה מצוין כחלק מצוות, לעבוד קשה ולהפגין מנהיגות.

עורכי-דין המבקשים להגיש מועמדות להצטרף לצוות המקצועי שלנו מוזמנים לשלוח קורות החיים אל:

office@zes.co.il