קרנות השקעה

תאגידים, מיזוגים ורכישות

נדל"ן

היי-טק

ליטיגציה

רגולציה

מיסים

משרדנו מתמחה בהקמה וייצוג קרנות הון סיכון וקרנות השקעה פרטיות. אנו מייצגים מנהלי קרנות הון סיכון וקרנות השקעה פרטיות הן בהקמת הקרן והן בכל השקעותיה של הקרן. אנו מייצגים חברות השקעה פרטיות, משקיעים פרטיים (אנג’לים) ומשקיעים מוסדיים גדולים במגוון ענפים, כולל תקשורת, תוכנות, סייבר, טכנולוגיות מידע, מסחר אלקטרוני, קלינטק, חומרה,אינטרנט וביו טכנולוגיה.

הקמת קרנות

יש לנו ניסיון עצום בהקמת קרנות ובייצוג מנהלי קרנות בגיוס ובניהול קרנות הון סיכון וקרנות השקעה פרטיות. אנחנו עוסקים בכל ההיבטים של הקמת קרנות, כולל הכנת הסכמי שותפות מוגבלת, תשקיפים להנפקות פרטיות, הסכמי הקצאה, משא ומתן עם משקיעים וגיוס כספים חוצה גבולות, וזאת בנוסף לפעולות שוטפות הקשורות לניהול קרנות. אנו מייצגים גם משקיעים פרטיים ותאגידים גדולים המשקיעים בקרנות השקעה פרטיות וקבוצה נבחרת של “קרנות של קרנות” – קרנות המתמחות בהשקעה בקרנות.

השקעות של קרנות

אנו בעלי ניסיון רחב בכל ההיבטים הנוגעים לעסקאות של קרנות הון סיכון וקרנות השקעה פרטיות. עורכי–הדין שלנו מעניקים ייעוץ בכל מגוון העסקאות שמבצעת קרן, החל בהשקעות הון סיכון בחברות הזנק מתחילות (seed companies) ועד השקעות פרייבט אקוויטי והשקעות בינלאומיות בחברות בוגרות. עורכי הדין שלנו עובדים בשיתוף פעולה קרוב עם לקוחותינו בכל שלב במחזור החיים של חברת הזנק, החל משלב ה– seed ועד לאקזיט המיוחל, בין במכירה,
במיזוג או בכל דרך אחרת.

קרנות השקעה פרטיות

אנו מייצגים קרנות השקעה פרטיות בכל הנוגע להשקעותיהן, אם בצורת רכישה (רכישה ממונפת, רכישה על ידי ההנהלה – management buyout – או בכל צורה אחרת), השקעות רוב, השקעות מיעוט, יוזמות משותפות (joint ventures) או הסדרים אחרים. אנו מלווים קרנות השקעה פרטיות באופן שוטף בניהולן ובפיקוחן על השקעות הפורטפוליו
שלהן.

העברת שרביט בקרנות הון סיכון

הצוות שלנו ליווה מקרוב ובהצלחה תהליך ייחודי של העברת שרביט בקרן הון סיכון ישראלית,תהליך ארוך ומורכב המצריך הבנה מקיפה של מבנה הקרן ופעולותיה, וזאת בפעם היחידה שבוצעה העברת שרביט בקרן בישראל.